Projekt imagine dedykowany jest uczniom, studentom oraz osobom, które zakończyły już edukację. Główne grupy wiekowe, z którymi pracujemy:

Grupa wiekowa 12-16 lat, skupiamy się na planach życiowych w kontekście wyboru szkoły średniej/zawodowej
dsc_6413

Grupa wiekowa 16-20 lat,  uczniowie liceów i techników, myśl przewodnia: „Matura, matura… i co dalej?”
16plus

Grupa wiekowa 19-29 lat, edycja dedykowana studentom i absolwentom wyższych uczelni, teoretycznie zbędna, w rzeczywistości jednak zarówno wielu studentów jak i osoby po studiach nadal mają poważne problemy z odpowiedzią na pytanie „Co ja tu robię i dokąd zmierzam?” …i  ta edycja warsztatów jest właśnie dla nich.
foto-tomek-kaminski_konferencja-experyment

Program poszczególnych edycji wiekowych jest dopasowany do specyficznych wyzwań pojawiających się na danym etapie życia. Dodatkowo wiekowe dopasowanie uczestników sprzyja lepszej pracy zespołowej oraz integracji grupy.

Istnieje również możliwość przygotowania profilowanej edycji warsztatów dla innych grup uczestników, np. dla osób szukających pracy.