Napisz Twoją opinię o warsztatach

Poniżej z przyjemnością publikujemy sukcesywnie zbierane opinie uczestników zajęć:


Na warsztaty przyszłam dlatego, że nie wiedziałam jaką wybrać szkołę. W sumie na początku stwierdziłam, że nie dowiem się nic czego bym nie wiedziała. A jednak pozory mylą. Warsztaty bardzo mi się podobały i wyniosłam z nich naprawdę dużo. Z pewnością wasze rady przydadzą mi się w niedalekiej przyszłości.

Sylwia


Jeśli sie zastanawiasz, nie trać juz więcej czasu i zapisz sie na te warsztaty, bo warto. Zawdzięczam tym zajęciom oraz prowadzącym naładowanie nas dobra energia i nowymi spostrzeżeniami, dzięki którym wszystko wydaje sie teraz łatwiejsze. Teraz wystarczy tylko działać!

Julia


Dzięki zajęciom zrozumiałam, jak ważna jest wytrwałość w realizowaniu własnej pasji, oraz że nie należy się poddawać pomimo początkowych trudności. Pozwoliły mi też one otworzyć się przed innymi ludźmi, a także zmusiły do zastanowienia nad własną przyszłością i ukierunkowania swoich planów.

Anna


Warsztaty były świetne! Naprawdę, warto było przyjść. Pozwoliło mi to nieco inaczej spojrzeć na moją przyszłość, moją życiową drogę, utwierdziło mnie w przekonaniu, że jak się do czegoś dąży, to jest to na wyciągnięcie ręki. Wiem już, jak efektywnie dążyć do celu, aby go osiągnąć. Z pewnością, nauka jaką wyniosłem z tych warsztatów będzie miała duży wpływ na moją przyszłość.
Zdecydowanie poleciłbym je (i na pewno to zrobię!) moim znajomym.

Bartek


Warsztaty dzięki miłej, domowej atmosferze zapadły bardzo głęboko w moim serduszku. Świetnie przygotowane, ćwiczenia wyliczone co do minuty oraz otwartość na młodzież. Jednym słowem- warsztaty na 6! Skupiające się na ćwiczeniach, a nie monotonnym czytaniu.

Kuba


Bardzo ciekawe spotkanie. Już wcześniej słyszałam, że mąci w głowie… I tak to prawda. Jednak mąci pozytywnie przez co nawet jak się wydaje, że ma się plan na życie to zajęcia je jeszcze utrwalają i pomagają w wyborze drogi. Super pomysł z waszą wizytówką! Mam ją w etui telefonu ciągle i nie zamierzam wyciągać. Zaczęłam realizować cele, które sobie na niej wypisałam i zamierzam. Jeżeli komuś się wydaje na początku co można robić przez 7 godzin to wychodząc myśli „jak to już? Ja chce więcej”. Dziękuję, za rozmowę na przerwie, była bardzo pokrzepiająca.

Asia


Warsztaty są świetne! Powinny być jako przedmiot w szkole bo przystosowują do życia lepiej niż cała edukacja szkolna razem wzięta.

Klaudia


Moim zdaniem warsztaty imagine, pod postacią gier i zabaw, były prowadzone bardzo profesjonalnie. Pomimo tego, że zajęcia trwały długo to dzięki humorowi i dobrej atmosferze nie było czuć zmęczenia.

Natalia


Mam 16 lat i poszłam na imagine, żeby trochę rozjaśnić w swojej głowie co tak naprawdę mam ze sobą dalej robić. Dokładnie chodziło mi o wybór szkoły ponadgimnazjalnej. imagine zaskoczyły mnie bardzo pozytywnie, była to dobra lekcja polegająca na uczeniu się przez dobrą zabawę w dobrej atmosferze. Co więcej była to ogromna dawka emocji, a przez to warsztaty na pewno na długo zostaną w mojej głowie! Bardzo serdecznie polecam wszystkim osobom, które są chociaż troszkę bardziej ambitne i chcą zawalczyć o swoją przyszłość.

Julia


Bardzo fajne, ciekawe, potrzebne i przyjemne zajęcia prowadzące przez super pozytywnie nastawionych do świata ludzi – co za tym idzie, warsztatom towarzyszy bardzo pozytywna energia.

Kamil


Na warsztatach dowiedziałam się rzeczy, na które nie zwracałam nigdy wcześniej uwagi. Uwierzyłam, że mogę osiągnąć to, co chcę to, czym chcę się w życiu zajmować. Myślę że warto chodzić na takie warsztaty i słuchać ludzi, którzy mają wiedzę w tym zakresie.

Julia